Szycie na miarę

Szycie na miarę

Chyba każdy człowiek szuka swojego indywidualnego stylu w modzie i pragnie nosić rzeczy, których inni nie mają. I nie chodzi tu tylko o jakość materiałów, ale przede wszystkim o pomysłowość projektu ubrań. Szycie na miarę to główna specjalność Pracowni Stylu Sorrento i pracujących dla niej utalentowanych projektantów. Dobranie właściwego fasonu, rodzaju materiału oraz odpowiedniego koloru nie jest łatwą sztuką. Dlatego czujne oko projektanta i jego kreatywność są wręcz niezbędne. Na szczęście w ramach naszych usług wykonujemy szycie na miarę sukienek oraz innych elementów garderoby.

Cały proces rozpoczyna się od zebrania wszystkich wymiarów, wyboru tkaniny oraz dodatków. W tym celu umożliwiamy skorzystanie z bardzo szerokiej oferty wysokogatunkowych materiałów, którą posiada nasza Pracownia. Kolejnym krokiem jest dopasowanie odpowiedniego fasonu sukienki lub innego ubrania. Właściwe skrojenie tkaniny wraz z jej zszyciem jest etapem wstępnego projektu. Jego przymiarka pozwala dokonać niezbędnych modyfikacji, które sprawiają, że finalny produkt jest wręcz doskonale dopasowany, co jest szczególnie istotne przy szyciu na miarę sukienek wieczorowych lub ślubnych.

Ostateczny efekt realizowanego przez nas szycia powinien wzbudzić zachwyt Klienta, zagwarantować zadowolenie oraz sprawić, że w danej sukience czy innym ubraniu Klient będzie czuł się bardzo komfortowo. Odzież stworzona na miarę pozwala wydobyć z każdej osoby to, co w niej wyjątkowe. Podkreślić jej charakter, styl ubierania się oaz walory urody. Szycie na miarę ułatwia dopasowanie ubrania do każdej osoby, bez względu na jej wzrost czy kształt sylwetki.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Pracowni Stylu Sorrento znajdującej się w Bydgoszczy przy ul. Dworcowej 45. Na miejscu czeka na Państwa przemiła obsługa, która zadba o to, by Państwa modowe marzenie zostało spełnione. Zachęcamy do sprawienia sobie unikalnego prezentu w niebanalnym stylu!