O firmie

Sorrento Pracownia Stylu, to miejsce stworzone z pasji i zachwytu nad kobiecym pięknem.

W dzisiejszych czasach, w natłoku spraw i obowiązków często trudno zatrzymać się nad naszą własną kobiecością, nad pięknem, które jest w nas.

Pracownia Stylu Sorrento, to miejsce, które stworzyliśmy aby to wyjątkowe piękno z każdej z nas wydobywać. Zajmujemy się szyciem na miarę indywidualnego piękna, z tkanin najlepszej jakości, które każda klientka w towarzystwie fachowca w tej dziedzinie - wybiera sama – mogąc je zobaczyć i dotknąć, dopasować do swojego charakteru i nastroju.

Oferujemy tkaniny najwyższej jakości, również oryginalne tkaniny włoskie, a także tkaniny obiciowe, tapicerowane zasłony i firany.

 

Misja i wizja

Wyjątkowość to cecha, która jest nam dana od chwili narodzin –czasem wystarczy jedynie wydobyć ją na światło dzienne. Dbamy o to aby z naszą pomocą każda kobieta odkryła swój wyjątkowy styl i aby poprzez idealnie dobrany strój wyraziła swoją tożsamość.

Naszą misją jest stworzyć przestrzeń wzajemnego zrozumienia, rozwoju kobiecego piękna i wzrostu świadomości silnych stron kobiet. Wyjątkowy styl wyrażony w ubiorze to ogromna siła kobiecości i indywidualizmu, to recepta na poczucie spełnienia i pewności siebie, której tak często nam brakuje.

W realizacji naszej misji chcemy kierować się nie tylko profesjonalizmem i oryginalnością, ale także wyjątkową atmosferą miejsca.

Sorrento pracownia stylu to jedyne w Bydgoszczy, w którym kobiety nie tylko kształtują swój wizerunek poprzez dobór odpowiedniego stroju , mogą też odprężyć się, zrelaksować, poświecić czas tylko dla siebie.