Dzianiny

Dzianiny

Dzianiny coraz częściej wykorzystywane są jako bardzo atrakcyjny materiał obiciowy i dekoracyjny. Doskonale i swobodnie naciągają się i dopasowują do każdego kształtu mebla. Są więc nie tylko praktyczne, ale jednocześnie oferują różnorodność wzorów, pozwalających na dodatkową dekorację każdego mebla. Ciekawie urozmaicają i odświeżają wygląd sofy, tapczanu czy fotela.

Dzianiny nadają się również do tworzenia ciekawych dodatków do domu. Zaprojektować i wykonać z nich można np. oryginalne i eleganckie poduszki na tapczan czy fotel, niebanalne obrusy, a także serwety na stół. Z miękkich i elastycznych materiałów powstają również wyjątkowe zasłony.

Nie można także zapomnieć o głównym przeznaczeniu dzianin, jakim jest szycie ubrań. Z przyjemnych w dotyku materiałów powstać mogą m.in. garsonki, spódnice, spódniczki, bluzki czy spodnie dla niejednej wymagającej, lubiącej się dobrze ubrać kobiety, czy mężczyzny ceniącego sobie gustowny, a zarazem praktyczny styl. Niezmiennie modne są również dzianiny dresowe. Doskonale sprawdzają się w projektach np. sukienek, spódniczek, bluzek, spodni sportowych, spodenek, bluz, tunik. W ofercie Sorrento Pracownia Stylu znajduje się również niegniotący się jersey (idealny np. na getry, legginsy) czy tzw. drukowany wafelek, dzianiny pikowane, bawełniane, nylonowe, z wiskozy, elastyczne, kocykowe oraz wiele innych.

Sprawdź sam, jak szeroki jest wybór kolorów, wzorów oraz grubości materiałów.